Ocak 06, 2013

Elektriklenme ve Kırılma karşıtı Saç Serumu/Kuaför Tavsiyesi

Nobility Saç Serumu İncelemesi


Saçlarımızla ilgili tür ve tip ayırt etmeksizin ortak bazı sorunlarımız var.Bunlardan bir tanesi saç uçlarının kırılması,aşırı sıcak kaynaklı olarak deformasyonlar, elektriklenme......Nobility Saç Serumu kullanalı baya oldu hatta ikinci şişe bitmişti..Kuaförüm tarafından acaba ne kullansam soruma cevap olarak benden ihtiyacı olan kızlarımıza gelsin..

Bu sorunlar içi bazı ürünler var fön suları,elektriklenmemesi için durulanmayan krem gibi...Ama bunlar saça bakım yapmıyor,geneli de saçı ağırlaştırıyor..

Saç bakım serumları ıslak veya kuru saça uygulanan,ısıya karşı dayanıklılık sağlayan,elektriklenmeyi önleyen ve uzun vadede de kırıkları onaran ürünler. Nobility bende çok işe yaramıştı bazı destek ürünleri ile birlikte tabi..

Nobility serum elektrostatik etkiyi de önlermiş ablassıııı...Şu etiketlere bayılıyorum,sanırsın uzay teknolojisi ile üretilmiş..İçerikte fragrance var..Serum şeffaf,yağ gibi ama ellerinize alıp saç uçlarına sürdükçe kuruyup gidiyor...
Islak veya kuru saça uygulanabilir.
yağlandırma yapmıyor..

Fiyatı da gittigidiyorda 16 liraya gördüm en son..Kuaförümden 25'e almıştım..
Ne kadar süre gidiyor derseniz saçın uzunluğuna ve yıkama sıklığına göre değişse de ortalama 1 ay diyelim..Nobility'i tavsiye ederim tabi ki de ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aramızda yorum yapmadan duramayan kimler ;)