Ocak 26, 2013

Casio Altın Metal Saat-Süper bir Fikir mi Değil mi ?

Retro Zamanı-Casio Altın Rengi Metal Saat
Şimdi size çok hoşuma giden ve çok istediğim bir saati göstereceğim;
Nasıl oldu bilemiyorum ama usul usul kalbimi çaldı bu saat benim..Bu saat kimin diye sorarsanız son derece kokoş iş arkadaşlarımdan birinin,hatta blogumda moda kısmının ilk postlarında kendisini görebilirsiniz:)


Saatini görünce bunu paylaşmalıyım dedim sağolsun modelliğini de yaptı bana.Görsellerini biraraya topladım;Siyah ve altın renginin ne kadar uyumlu olduğunu biliyoruz,siyah bir elbiseyi veya pantolon-gömleği altın tokalı bir kemer veya altın rengi takılarla canlandırıp sadece kırmızı bir ruj sürdüğümüzde ne de güzel olacağını tayahhül ederiz(tamam siyah eyeliner da olsun tamamm:)
Bir de bunu taksak yanına,bir iki bileklikle birlikte aynı tonlarda..hm hm hm

Şu an mecrea'da sanırım satılıyor,arkadaşım alışveriş sitelerinden trendyoldan aldığını,50 tl ödediğini söyledi.Ama şu anki satış fiyatını 100 TL olarak gördüm en son..
Renk olarak çok beğendim ama iç kısmının dijital rengi değişse çok iyi olurmuş,ama o zaman da özelliğini kaybederdi sanırım..

Parlıyor uzaktannn,göz alıyorr diyorumm amaa..
Daha güzelleri sizin olsun ama merak ettim;
Ya çok beğenilir ya da tam tersi olur,sizin düşünceniz hangisi?

Not:Saat alacağım yakında rose rengi fossil ler çok hoşuma gidiyor az kaldı..

post signature

4 yorum:

 1. altın sarısı saatler en sevdiğim renktir benimde sanki daha bi albenili geliyor :) benimde ilk fırsatta alacağım saat dkny kalın bileklik tarzı olan modeli..umarım sende en kısa sürede fossiline kavuşursun bende dkny ma :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de bu saatlere bayılıyorumm ama fiyatları biraz tuzlu :/

  YanıtlaSil
 3. Benim nedense altın rengi saatlerle pek aram yok. Fakat rose fossil saatler benimde çok hoşuma gidiyor :)

  YanıtlaSil
 4. bu saati internetten alabilmek için okadar bekledim ama beklediğime deydi nerdeyse hergün kullanıyorum çok güzel ve kullanışlı zımba bilekliklerlede acayip uyumlu oluyor...

  YanıtlaSil

Aramızda yorum yapmadan duramayan kimler ;)