Aralık 31, 2012

Sephora İncelemesi İkinci Bölüm

Sephora Makyaj Seti Part 2

İlk bölüm için TıkTıkTık

İkinci bölümde Sephora mini yılbaşı kutusunun allık ve rujları ile genel yorumlarımı bulabilirsiniz

Allıklarımız ile devam edelim;Sephora Allık Paleti hemen sağ taraftan çekmece gibi açılan bölmede,aynısının sol versiyonundan da rujlar çıkıyor.6 tane rengimiz var bir tanesi hafif simli...Onu özellikle beğendim,aşırı koyu renkleri sevmiyorum yaşlı gösteriyor..Pembe tonları daha çıtır,şeftali tonları her zaman daha kadınsı,bronzer destekli olanlar da yaşlı gösterir gibime gelmiştir hep...
 

 Kullanacağınız fırçanın biraz küçük başlı olması yararınıza olur çünkü kalıpların eni bir hayli dar..Renk seçeneklerindeki çeşitlilik ile gönlümü eyleseler de sağa sola taşırmadan yapmak zahmetli.Tabi dilerseniz biraz ondan biraz bundan da alıp karıştırabilirsiniz ancak tavsiye etmem...Alacalı bir görüntüden hoşlanıyorsanız başka tabi ki :)

Hadi rujlara da bakalım;


Sephora Ruj Paleti 

Dikkatle inceleyebilesiniz diye kocaman koydum buyrun mehtaba karşı seyre dalabilirizzz;

Sol baştan açık başlayıp şeftaliden pembeye oradan mora kadar uzanan bir skalaya bakıyoruz.Açık renkler parlatıcı koyu renkler bildiğiniz kalıp rujlar gibi renk veriyor.Hele o çingene pembesini süremiyorum bile o kadar yoğun bir rengi var...Burası parlatıcı takımı,beyazımsı olanlar aslında şeffafa yakın parlatıcılar...En beyaz olan aslında parıltılı...Bu da total görüntüsü; bu paleti 100 lira gibi bir fiyata aldım diye hatırlasam da emin değilim..
Kendisi göz bebeğim oldu,onu da yenecek bir paletim henüz yok :)


Herkese iyi yıllar diliyorum,kendinize çok iyi bakın
Bu detaylı postumu beğenenler yorum bırakırsanız çok sevinirim :)

2 yorum:

  1. Çok makkej yapmasam da canım boyanmak istedi şimdi sayın Pearl Fairy, bu Sephora paleti size bedavaya gelmiş olabilir mi acaba? :D Hani diyorum, gayriresmi halkla ilişkilercisi misiniz bu şirketin?

    YanıtlaSil
  2. Bu palet herkeste aynı isteği uyandırır sayın adsız :)
    Keşkeeee olsam , ama henüz öyle bir durum yok.Olursa da advertorial diye eklerim altına.Cebimden bi ellilik iki 20 lik bir 10 luk çıkmıştı,yeni maaş çekmiştim oradan biliyorum:)

    YanıtlaSil

Aramızda yorum yapmadan duramayan kimler ;)