Aralık 24, 2012

Hediyelik Bakım Setleri ve El Yapımı Sabunlar

Hediyelik Setler,El Yapımı Doğal Sabunlar 


Attirance' e gittiğimden bahsetmiştim..
Şimdi daha eğlenceli bir kısmını göstereyim diyorum..

Elimizde müthiş kokulu el yapımı sabunlar var, saç bakımında badem yağı mucizesinden örneklemeler ve tabi ki hoş kokulu nemlendiricili portakal ve lavantalı olmak üzere setlerimiz var var işte hepsi aşağıdaaa....

Bu arada yılbaşı öncesi delicesine indirimlerden gözüm döndü onları da vakit bulunca sizle paylaşacağım...

Konumuza geri dönelim mi :
Hemen aşağıda benzerlerini The Body Shop ve Lush gibi sevilen mağazalarda görebileceğiniz bir takım şeyleri göstereceğim lütfen önden buyurunuz:)

Bu can yakan setim limonlu, içinde kremi ve vücut peelingi var.Kesesini de unutmamışlar :)Hemen altta da Gül özü içeren duj jeli, kese , güllü 2 kalıp sabunumuz, vücut için body butter , kuru avokado :):)
Portakallı body scrub, kremi, sabunu  ve yine kesesiyle..
Peki ya Nedir Bu Lavanta Şenliği ???


Hım hım hım ilk sırada banyo tuzum var..

Banyo tuzları hoş kokularının yanında bedenimizi dinlendirmesiyle ve toksinleri atmaya yardımcı olarak gözeneklerimize nefes aldırmasıyla tanınıyorlar. Küvete 3-4 yemek kaşığı atıyor ve keyfini çıkarıyorsunuz.
Küvette denemeye vaktiniz yoksa içi sıcak su dolu bir leğenvari edevata da atar,el/ ayaklarınızı dinlendirirsiniz.Yeterki olsun kullanacak yer buluruz kesin :)

İkinci sırada ise lavanta kokulu aromatik suyum var.
ne işe yarar diye sorarsanız etiketindeki açıklamayı aktarıyorum:

Yatıştırıcı,antiseptik ve antibakteriyel özelliğe sahip.Yani mikrop öldürür yani elma sirkesi yerine bunu sıkarak yatabiliriz:)
ister yüzümüze ister saçımıza sıkabiliyoruz: saçın parlaklığını artırıp besleme özelliği de var.

Yağlı ve karma ciltler için zaten lavantanın çok faydalı olduğunu biliyoruz.

Badem Yağı Dedikleri;


Tatlı Badem yağının saçlar için pek çok reçetede yer aldığını duymuşsunuzdur. Kaşlar ve kirpikler için sürün derler, saçınıza ısıtarak e vitamini kapsülü ile bephanteneyi kırın karıştırın derler...Badem candır ise Hair Elixir de canandır o zaman...
Fransız saç iksiri de karşınızda..100 ML 74 TL


Rengarenk El Yapımı Sabunlara geldikk...

Sabun gördükçe alasım geliyor.Böyle sabun yapmayı öğrenmem lazım hele şu sağdaki nasıl ama üç renkli olan çok güzeldi.Bir Lush kadar çeşit yok ama Attirance de gayet iyi iş çıkarmış buyrun yakından bakın..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aramızda yorum yapmadan duramayan kimler ;)